Виробниче навчання

В групі ІІІ курсу КК-34 проводиться заняття з професії "кондитер 3 розряду". 

Учні відпрацьовують тему "Приготування бісквітного тіста та виробів з нього"

 

 

Учні групи КК-34 відпрацьовують тему "Приготування пісочного тіста та виробів з нього"

 

Виробниче навчання в лабораторії кухарів.

В групі першого курсу групи КК 2 здобувачі освіти відпрацьовують навички з теми "Приготування супів картопляних з крупами" вимоги до якості, а на прикінці заняття - дегустація страв.

 

Виробниче навчання в лабораторії кондитерів

Здобувачі освіти групи КК-23 відпрацьовують практичні навички з теми 

"Приготування дріжджового тіста та виробів з нього"

 

Виробниче навчання в майстерні - штукатурів    

В групі першого курсу ШМС-5    проходить виробниче навчання в   майтерні - штукатурів. Здобувачі освіти вивчають тему  "Підготовка кам'яних поверхонь під оштукатурювання" та відпрацьовують навички з оштукатурювання поверхонь (штукатур 4 розряду).

 

Виробниче навчання в майстерні штукатурів

В групі першого курсу ШЛП - 1    проходить виробниче навчання в   майтерні - штукатурів. Здобувачі освіти відпрацьовують тему "Натирання лузгових та усьоночних кутів простими напівтерками"

 

Виробниче навчання в майстерні штукатурів

В групі другого курсу ШЛП - 21 проходить виробниче навчання в майстерні штукатурів. Здобувачі освіти відпрацьовують навички з настилання підлоги керамічною плиткою прямими рядами за підготовленими маяками із використання клейових сумішей.

  

Виробниче навчання в майтерні мулярів

В групі першого курсу ШМС - 5 проходить виробниче навчання в майтерні мулярів. Здобувачі освіти  відправцьовують навички з укладання силікатної цегли в стовбчик розміром 60х60.