Колектив

Н 

Запольний Володимир Миколайович

 Категорія вища, педагогічне звання «старший викладач»

Предмети професійно-теоретичної підготовки будівельних  професій

Бабенко Тетяна Петрівна
Викладач предмета «Охорона праці»
Вища категорія, педагогічне звання «викладач-методист»
Лесковець Ілля Йосипович
Викладач предметів "Захист Вітчизни" та "Фізична культура", керівник фізичного виховання
Вища категорія, педагогічне звання "старший викладач"
Фурсова Тетяна Олексіївна
Викладач предмета "Громадянська освіта"
ІІ категорія
Беркута Валентина Миколаївна
Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки
Вища категорія, педагогічне звання «старший викладач»
Богданова Інна Вікторівна
Викладач предметів  професійно-теоретичної підготовки професії «кухар, кондитер»
Вища категорія
Супрун Ольга Миколаївна
Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професії «кухар, кондитер»
Категорія:  вища
Язикова Надія Василівна
Викладач предметів "Українська мова та література" та "Зарубіжна література"
Категорія:  вища
Кураксін Олександр Васильович
Викладач предмета "Фізична культура"
Категорія:  вища
                                                           
Коханевич Наталія Володимирівна
Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки будівельних  професій
                Категорія:   спеціаліст ІІ категорії          
Таран Тетяна Миколаївна
Викладач математики. Категорія перша
Борисенко Оксана Вікторівна
Майстер виробничого навчання  з професії «кухар, кондитер»
Педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Осадча Валентина Василівна
Майстер виробничого навчання  з професії «кухар, кондитер»
Усатенко Наталія Миколаївна
Майстер виробничого навчання  з професії «кухар, кондитер»
Лук’янова Тетяна Пилипівна
Майстер виробничого навчання  з професії «кухар, кондитер»
 Педагогічне звання "майстер виробничого навчання ІІ категорії"
Нєвєрова Аліна Валеріївна
Майстер в/н з професії «кухар, кондитер»
Липіліна Валентина Анатоліївна
Майстер в/н з професії «кухар, кондитер»
Пивоварова Ольга Іванівна
Майстер виробничого навчання  з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
Педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії». Нагороджена знаком "Відмінник освіти"
Снєгірьова Ольга Іванівна
Майстер виробничого навчання  з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
Педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії». Нагороджена знаком "Відмінник освіти"
Паршикова Галина Єгорівна
Майстер виробничого навчання  з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
Педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії». Нагороджена знаком "Відмінник  освіти"
Турунтаєва Людмила Сергіївна
Комендант гуртожитку
Шестакова Наталя Федорівна
Вихователь гуртожитку
Ткаченко Вікторія Олександрівна
Соціальний педагог

Останнi новини

Iнформація