Теоретичне навчання проєкту «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель»

| Беркута В.М.

Теоретичне навчання проєкту «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель»

3.06.2020 р. Проєкт «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель» це знайомство та навчання учнів сучасних технологій енергозбереження, що являє собою покращення мікроклімату приміщень, економії теплоресурсів, покращення зовнішнього вигляду будівель та споруджень, а також вирішення екологічних проблем – зміни клімату, забруднення атмосфери, вичерпання запасів родовищ корисних копалин. Це важливо як для країни, так і для кожної сім’ї.
Метою проекту є проходження навчального курсу з улаштування передових систем утеплення фасадів будівель та проведення всеукраїнського конкурсу з кращої системи утеплення фасадів будівель серед закладів професійно-технічної освіти. Курс спрямовано на підготовку висококваліфікованих та компетентних фахівців з термомодернізації фасадів будівель та створення проектів утеплення фасадів будівель з використанням передових енергозберігаючих технологій.
Учні нашого навчального закладу навчаються влаштуванню системи утеплення використовуючи пінополістирольні та мінераловатні плити, влаштуванню захисного армуючого шару, виконанню декоративного опорядження.
З великим зацікавленням оволоділи методами «скріпленої системи теплоізоляції», влаштування термопателей, ознайомились з влаштуванням «AEROC Energy», влаштуванням екосистеми «Айсінін» та «Юнізол» (ековата), теплофарбами, з теплоізоляцією всіх конструктивних елементів будівель.

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!

Останнi новини

Iнформація