До дня Святого Валентина: «В очікуванні кохання»

| Фурсова Т.О.

До дня Святого Валентина: «В очікуванні кохання»

12.02.2021 в училище напередодні  Дня Святого Валентина пройшов тематичний день: «В очікуванні кохання». Вже з самого ранку, всіх учнів і працівників училища чекав сюрприз, на кожному кабінеті - перебував символ свята - серце, яке дарували всім учні групи МШ -32. І на цьому свято тільки починалося. На протязі всіх перерв звучали пісні, музика про кохання, яку підготував актив груп і дарував її  слухачам. З першого уроку, почав працювати сервіс по доставці святкових валентинок. У цей день дуже багато учнів і педагогів одержали визнання в любові і повазі. Потім актова зала запросила всіх тих, хто любить поезію, на конкурс романтичної лірики: «Спочатку про кохання….» . Брали участь майже всі групи. Журі та глядачі насолоджувалися виконавською майстерністю юних артистів. У конкурсі переміг - Руденко Микита, група МШ-32, з віршом А.С. Пушкіна: «Я помню чудное мгновение ...», друге місце посіла Судакова Аня, група КК-33, третє місце поділили групи КК-22, КК-23, КК-2.

 Під кінець навчального дня, старости навчальних груп підвели підсумки конкурсу  аматорських Валентинок.  Перемогу, з мінімальною перевагою, одержала група КК-34, друге місце КК-2, третє місце - групи ШЛП-1, КК-23, КК-24, ШЛП-31, КК-33. 

«Любов не треба шукати. Любов не навколо нас, а всередині нас. І якщо ти створив у своїй душі простір для любові, любов обов'язково прийде. »

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!