Літературна виставка «ХАРКІВ-ЧУДОВЕ МІСТО».

|

Літературна виставка  «ХАРКІВ-ЧУДОВЕ МІСТО».

В приміщенні бібліотеки Харківського вищого професійного училища будівництва почала роботу літературна виставка «ХАРКІВ-ЧУДОВЕ МІСТО». Мета виставки: викликати інтерес відвідувачів до історії нашого міста, познайомити з цікавими книгами та збірками про відомі міста Харкова, його пам’ятники та музеї. На виставці представлені твори відомих харківських журналістів та архітекторів, а також збірники архівних документів і матеріалів.

Старовинні міста Харківщини. Харків. 

Ця книжка є першою частиною збірника документів та матеріалів з історії Харкова. До неї ввійшли історичні джерела, більшість з яких зберігається у Державному архіві Харківської області. Документи розповідають про статус, географічне положення, територію, населення міста.

Книга  відомого харківського журналіста, керівника та ведучого відеоканалу «Первая Столица» Константина Кеворкяна присвячена історії та культурі Харкова-від його заснування до наших днів. Вихід цієї книги визвав жвавий інтерес харківчан. Крім цього ,після виходу першого видання в харківських школах було введено факультативний курс викладання історії міста.

Книга написана академіком архітектури А.Ю.Лейбфрейдом та бібліотекарем Ю.Ю.Поляковою. Вона розповідає читачу про планування та забудову міста, про події та людей, які приймали участь в становленні архітектурного стилю міста Харкова. В книзі представлено більш ніж 260 унікальних історичних фотографій із особистої колекції А.Ю.Лейбфрейда.

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!

Останнi новини

Iнформація