Відкритий урок "Технологія приготування їжі з основами товарознавства"
| Ольга СУПРУН викладачка
16.11.2023 року в групі першого курсу пройшов відкритий урок з предмета "Технологія приготування їжі з основами товарознавства". Викладачка Ольга СУПРУН провела урок за темою: «Приготування напівфабрикатів з м'яса підвищеної складності». Принцип зв'язку навчання з професійною діяльністю знайшов свою реалізацію: пропонувалися окремі інтерактивні творчі завдання, які спонукали учнів використовувати знання для розповідей про сучасні інноваційні технології в кулінарній справі. На уроці здобувачі освіти поділилися своїм цікавим дослідженням за допомогою штучного інтелекту по даній темі та концепцією роботи метода «Foodpairing»
![](https://hvpub-profi.com/uploads/11700215250.png)
![](https://hvpub-profi.com/uploads/21700215269.png)
Залишити коментар