Спортивно - масова робота

За результатами змагань в обласній спартакіаді ПТНЗ в 2019-2020 навчальному році «Харківське вище професійне училище будівництва»  
   посіло І- місце.
Згідно календаря обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед професійно-технічних навчальних закладів ДПТНЗ
«Харківське вище професійне училище будівництва» виступало по ІІ групі .
До складу якої входило: 12- ПТНЗ Харківської області
ДПТНЗ  «Харківське вище професійне училище будівництва»
Взяли участь з таких видів спорту та досягло результати:
  • з настільного тенісу                       – 1  місце;
  • Легка атлетика                                 - 2 місце;
  • міні-футбол                                   - 5  місце;
  • стритбол                                         - 1 місце; (дівчата);
                                                              4 місце;  (юнаки);
            - волейбол                                           - 1 місце; (дівчата);
                                                              2 місце;  (юнаки);
    Двое учнів  увійшли до складу збірної команди з волейболу
 ПТНЗ Харківської області    для участь у
Всеукраїнській спартакіаді ПТНЗ від Харківськї обл.
            Ромасюк   Анна КК-25 ;
            Гончарова Надія КК-23  ;
В рамках підготовки  збірних команд до участі в обласних змаганнях проводились товариські зустрічі ;
-  ВПУ-6;(міні футбол, стрітбол, настільний теніс, )
 - ЦПТО-2;ЦПТО-3 (настільний теніс, волейбол).
- ПТУ-32; (стрітбол, волейбол).
     
         А згідно участі в спортивному житі навчального закладу кращими спортсменами року стали:  
         ЮНАКИ                                       ДІВЧАТА
                                                     
Радіонов Дмитро       КК-24                Гончарова Надія       КК-23                                                           
Пересунько Максим ШЛП-21            Коваленкои Юлія      КК-33
          Ткачов В ячеслав ЩЛП-31                Олійник Яніна           КК-2            
          Застьола Олександр ШЛП31             Ромасюк  Анна         КК-25
Пелехач Юрий ШЛП-31                    Курочка Поліна        КК-23 
          Каркач Максим ШЛП-31                   Міхаліна Олена      КК-33
                                                              Капнік Вероніка       КК-23
ДЯКУЮЧИ ДАНИМ УЧНЯМ УЧИЛИЩЕ ПОСІЛО
                          І-МІСЦЕ
СЕРЕД ПТНЗ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ІІ_ГРУПИ.

Змагання з бадмінтону серед дівчат

Змагання серед хлопців з бадмінтону

Змагання з волейболу 2021