Учнівське самоврядування

Звіт про роботу учнівського самоврядування

за перший  семестр 2017/2018 навчального року

Діяльність  учнівського самоврядування була спрямована на активізацію, вдосконалення та оптимізацію учнівського колективу, підвищення авторитету лідерства, формування активної громадянської позиції учнів, виховання самостійності у вирішенні питань, що пов'язані з внутрішньою діяльністю.

Традиційно, на початку навчального року відбулась Учнівська конференція присвячена формуванню нової організаційної, структури органу учнівського самоврядування.  Президентом учнівського самоврядування, стала учениця групи КК-2 -Зубкова Крістіна.

Два рази в місяць проводились загальні збори голів самоврядування, на яких вирішувались важливі питання, розроблялись плани роботи на місяць, підводились підсумки роботи.

Усі члени парламенту протягом семестру брали участь у підготовці та проведенні традиційних заходів.

Таких як : «День Знань»,Флешмоб «За мир у всьому світі – це значить за життя» , Битва хорів «Бринить – співає наша мова, чарує тішить і п'янить», «Міс Україночка 2017», «Свято Миколая»

Серед заходів, що були організовані учнівським самоврядуванням слід відзначити: «День студента», «День вчителя»

Також представники учнівського самоврядування долучились до проведення акцій : збір макулатури «Збережемо дерево», акція до Міжнародного дня відмови від куріння, волонтерські акції «Допоможи воїнам АТО», «Допомога Онкохворим дітям»

Впродовж першого семестру, парламент працював над удосконаленням моделі самоврядування, пошуком цікавих форм роботи, поглиблював роль учнівського самоврядування в училищі.

Учнівська організація самоврядування весь час у пошуку сучасних нетрадиційних методів роботи, які створюю широкий простір для виявлення творчого потенціалу кожного учня. Завдяки цьому в училищі діють ряд програм по підготовці, організації та проведенні позакласних культурних заходів, дозвілля студентів; рейдів, турів, акцій.

Так на протязі навчального семестру радою парламенту було організовані и проведенні : екскурсії в екопарк, конкурс на кращий кабінет, проведено акцію «Зупинимо розповсюдження ВІЛ інфекції та СНІДу»

Робота самоврядування проводилась згідно з планом парламенту та планом навчально-виховної роботи училища.

Наша діяльність здійснювалась через організацію цікавого життя колективу . Мета і завдання учнівського самоврядування втілювались через різноманітні заходи : свята,конкурси,круглі столи, тощо.

Аналізуючи роботу учнівського самоврядування за перший семестр  2017   хотілося б підкреслити  підвищення активності серед учнів навчального закладу.

Президент парламенту Зубкова Кристина

Статут учнівського парламенту

Положення про учнівський парламент ХВПУБ