Конкурси фахової майстерності

Майстри виробничого навчання та їх учні брали участь в обласних конкурсах фахової майстерності у 2018/2019 н.р., результати маємо наступні:
Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Лицювальник –плиточник» ІІІ розряду проводився на базі гуртожитку серед учнів ПТНЗ. Мета конкурсу: виявлення та розвиток обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвиток творчих здібностей, освоєння учнями сучасних методів праці. Учні реалізували та показали свої набуті знання, уміння та професійні навички та здібності з професії «Лицювальник-плиточник» ІІІ розряду.
26 квітня 2017 року на базі Центру професійно-технічної освіти №4 було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер».
У ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяла участь переможець І етапу від ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» учениця групи КК-32 Захаренко Тетяна, яку підготувала майстер виробничого навчання Білуха Наталія Григорівна.
Обласний етап проводився у 2 тури (теоретичний та практичний).
Практичний тур передбачав приготування кондитерського виробу: торт з бісквітного напівфабрикату, оздоблений прикрасами з шоколадної глазурі.
Журі конкурсу визначило місця за більшою загальною сумою набраних балів. Захаренко Тетяна за кількістю набраних балів посіла призове ІІІ місце.
Поздоровляємо її та бажаємо подальших успіхів у її професійному зростанні.
Конкурс фахової майстерності з професії кухар ІІІ розряду проводився серед учнів училища в лабораторії № 1 кухарів-кондитерів. Участь приймали по два представника з кожної групи, які були ознайомлені з умовами та вимогами нарізання овочів.
Учні показали свої набуті навички та здібності з професії кухар ІІІ розряду.
.