Досягнення

Обласні конкурси професійної майстерності Обласні олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки Обласні спортивні змагання Художня самодіяльність Інше

2013

1 місце
Конкурс столярів - Понамарьов Роман 

2 місце
Конкурс офіціантів, барменів - Мироненко Олександр

2014

3 місце
Конкурс кухарів _ Остапишен Дмитро
 

2015

3 місце
Конкурс штукатурів - Назарій В
 

2016

2 місце
Конкурс лицювальників, плиточників - Сорокін Ростислав

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2014

5 місце
Історія

5 місце
Інформатика

2015

5 місце
Міжнародний  мовно-літературний конкурс
 учнівської молоді ім.Т.Шевченка

4 та 5 місця
Міжнародний конкурс з української мови
імені П.Яцика

2016

5 місце
Англійська мова - Глущенко Дмитро

4 місце
Інформатика - Старовойтов Ярослав

2 місце
Міжнародний  мовно-літературний конкурс
 учнівської молоді ім.Т.Шевченка

4 місце
Міжнародний конкурс з української
мови імені П.Яцика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013/2014

1 місце
Легкоатлетичний крос

5 місце
Легкоатлетичне багатоборство

1 місце
Настільний теніс

3 місце
Плавання

1 місце
Основи спортивного туризму

2 місце
Волейбол (дівчата)

2014/2015

1 місце
Легкоатлетичний крос

5 місце
Легкоатлетичне багатоборство

2 місце
Настільний теніс

2 місце
Плавання

2 місце
Основи спортивного туризму

1 місце
Волейбол (дівчата)

3 місце
Стрітбол

2015/2016

5 місце
Легкоатлетичний крос

1 місце
Легкоатлетичне багатоборство

1 місце
Настільний теніс

4 місце
Плавання

1 місце
Основи спортивного туризму

1 місце
Волейбол (дівчата)

2 місце
Стрітбол

 

 

 

 

2013/2014

3 місце
Обласний огляд художньої самодіяльності

3 місце
Обласний огляд технічної та декоративно-прикладної творчості

2014/2015

2 місце
Обласний огляд художньої самодіяльності

2 місце
Обласний огляд технічної та декоративно-прикладної творчості

2015/2016

3 місце
Обласний огляд художньої самодіяльності

3 місце
Обласний огляд технічної та декоративно-прикладної творчості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016

2 місце
Обласний огляд 
методичної роботи ПТНЗ Харківської області