Випускний

Випускний

27 червня 2018 року в нашому училищі пройшла урочиста церемонія вручення випускникам атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників. У доросле життя вирушили учні чотирьох груп: кухарі-кондитери, штукатури, лицювальники-плиточники та маляри.

На святі були присутні гості – представники  батьківської громади,  будинка художній та технічної творчості  профтехосвіти ( Барабаш Л.М.), а також громадської організації воїнів АТО Московського району.

Директор училища  Сорокін І.М. подякував випускникам 2018 року за старанність у навчанні та виробничій практиці,  за активну участь у культурному та спортивному житті закладу. Директор побажав їм щасливого і радісного майбутнього.

У добру і щасливу путь випускників    благословила  член батьківського комітету училища Костенко І.П.

З щирими побажаннями на адресу випускників висловили їх класні керівники та майстри виробничого навчання.  Представники учнів випускних груп подякували училище, всьому педагогічному колективу за високопрофесійне  навчання, за можливість стати відповідальним і творчим професіоналом, справжнім патріотом нашої країни. 
Найкращим учням за їх успіхи у навчання, за високий рівень їх професійної майстерності були вручені грамоти.

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!