Відкриття кухні-лабораторії кондитерів

Відкриття кухні-лабораторії  кондитерів

13.02.2018 року  в ДПТНЗ «ХВПУБ» відбулось свято з нагоди відкриття створеної кухні-лабораторії кондитерів.
На святі були присутні Головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської області державної адміністрації Майський Г.Ю., Директор науково-методичного центру ПТО у Харківській області Русланова Т.О., Заступник директора обласного центру зайнятості Толстих А.І.
Партнери – роботодавці які надають робочі місця учням для проходження виробничої практики, представники ПТЗО де здійснюється підготовка кондитерів, педагогічні працівники та учні училища.
Свято відкриття лабораторії проходило на подвір’ї училища. Перед присутніми виступив директор училища Сорокін І.М., який вручив учням символічний ключ від лабораторії та разом з Головним  спеціалістом Департаменту науки і освіти Харківської області, державної адміністрації Майський Г.Ю. перерізали символічну стрічку.
Потім гостей запросили до лабораторії. Завідуюча лабораторією Лук’янова Т.П. разом з учнями підготували майстер клас по приготуванню «штруделя», учні розповіли присутнім історію цього виробу, та показали як він готується.
Через 20 хвилин присутні змогли скуштувати штрудель та оцінити його смак.
Створення кухні-лабораторії для кондитерів надає можливість учням набувати професійних навичок з професії в новому приміщенні, яке обладнано сучасними засобами навчання, має весь необхідний комплект інвентаря та сучасне обладнання.
Бажаємо учням стати справжніми професіоналами в нових умовах навчання!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!