Семінар - практикум 22.02.2018 р.

| Запольний В.М.

Семінар - практикум 22.02.2018 р.

                22 лютого 2018 року був проведений семінар-практикум для майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки  ПТНЗ будівельного профілю.
      Семінар відкрив заступник директора з НВР Запольний В.М. У першій частині семінару методист НМЦ ПТО Давидова Ю.В. ознайомила педагогічних праціників із змістом нових стандартів СП(ПТ)О, створених на основі компетенцій. Більш детально був розглянутий  стандарт з професії "лицювальник-плиточник". Учасники семінару обмінялися своїми думками сприводу подальшого впровадження нових стандартів.
        У другій частині семінару для педпрацівників був проведений майстер-клас на тему "Технологія роботи з матеріалами марки "Церезіт".  Цей майстер-клас дав технічний консультант компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)" Олефір А.  Він ознайомив присутніх з асортиментом будівельних матеріалів марки Ceresit на основі сухих  модифікованих полімерами сумішей для опоряджувальних, теплоізоляційних, гідроізоляційних, відновлювальних, реставраційних та інших робіт, без застосування яких вже неможливо уявити сучасне будівництво. 
Проведення таких семінарів підвищують  рівень майстерності викладачів, майстрів в/н, розширюють знання про передові матеріали та технології виконання робіт різної складності.
 
 
 
 
 
 

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!