Cемінар-практикум 27.02.2018 р.

| Запольний В.М.

Cемінар-практикум 27.02.2018 р.

27.02.2018 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виробничої роботи, у якому взяли участь 34 представники ЗП(ПТ)О, Департамент науки і освіти ХОДА, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області. Тема семінару «Управління освітнім процесом у закладах професійної освіти як основа продуктивних освітніх змін».
Відкрив семінар-практикум директор ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» Сорокін І.М. Він привітав присутніх, розповів про училище та зміни, які відбулися в училищі останнім часом. Побажав всім приємної роботи.

 
Директор Науково-методичного центру  ПТО у Харківській області Русланова Т.О. ознайомила заступників директорів з планом роботи на семінарі-практикумі та надала інформацію щодо актуальних подій і змін, які відбуваються в професійній освіті.
Перший теоретичний модуль відкрила доцент кафедри педагогіки та методики професійного навчання УІПА Бєлікова В.В., яка ознайомила учасників семінару-практикуму з актуальною темою «Моніторинг як функція управління освітнім процесом у ЗП(ПТ)О».

 
Під час другого практичного модуля заступник директора з НВР Запольний В.М. провів екскурсію та ознайомив учасників з тими змінами, які відбулися в навчальному закладі протягом останніх 3-х років. Так заступники директорів з НВР відвідали кабінети:
  • Технології столярних і мулярних робіт;
  • Будівельного креслення;

-    Організації обслуговування споживачів та устаткування підприємств харчування;

Технології приготування їжі, технології приготування борошняних і кондитерських виробів.Викладач Супрун Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з комплексом методичного забезпечення кабінету, а також з формами і методиками своєї роботи, а саме: використанню хмарних технологій в освіті.

 
Далі заступник директора з НВР Запольний В.М. провів екскурсію в навчальних майстернях та лабораторіях, в яких було проведено модернізацію, ремонт, та  оновлено матеріально-технічну базу:
  • майстерня малярів;
  • кухня-лабораторія кухарів.
 
А  також в новій кухні-лабораторії кондитерів учасникам семінару-практикуму учнями 4 курсу навчання було проведено майстер-клас по приготуванню штруделя.
Третій інформаційний модуль проводили Директор НМЦ ПТО у Харківській області Русланова Т.О. та завідуюча лабораторією професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області Назарець З.О., які надали інформацію щодо впровадження стандартів у ЗП(ПТ)О на основі компетентнісного підходу у 2018-2019 н. р. та впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗП(ПТ)О.
 
Всі учасники семінару-практикуму протягом робочого дня отримали багато корисної інформації та відповіді на актуальні питання щодо управління освітнім процесом у закладах освіти.


 

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!