Всеукраїнський профілактичний захід " Урок"

| Фурсова Т.О.

Всеукраїнський профілактичний захід

       З метою забезпечення реалізації Законів України «Про загальну середню освіту» «Про професійно-технічну освіту» , «Про охорону дитинства» щодо гарантованого права дітей на освіту в училищі проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», мета якого – виявлення підлітків, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких підлітки не були охоплені навчанням,  проведення профілактичної роботи з   батьками (опікунами) за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов’язків.  Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України   «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»   -  рейд “Урок” відбуватиметься  в декілька  етапів та триватиме упродовж вересня – жовтня 2017 року.
Перший етап розпочався  01. 09. по  09.09.2017.  Він   передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання учнів 2 та 3 курсів  у сім’ях, які перебувають  у складних життєвих обставинах.
Другий етап охоплює   обстеження житлово-побутових умов проживання учнів сиріт та учнів, які перебувають  у складних життєвих обставинах, а також усунення причин і умов, внаслідок яких підлітки не приступили до навчання; притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють за порушення прав та законних інтересів підлітків. (09.09.17 – 20.10.17)
Протягом всього профілактичного заходу «Урок» училище  буде сприяти в охопленні навчанням усіх учнів, переміщених з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, виявлених під час усіх етапів проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» і надалі впродовж навчального року.
Шановні батьки!
Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на вас. Відповідно до ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання ваших дітей. Якщо підліток не відвідує навчальний заклад, то це перша ознака бездоглядності, яка тягне за собою серйозні порушення.               
Підліткова безпритульність і бездоглядність не можуть бути звичним явищем і залишати байдужими громадян України, оскільки у фізичній і моральній запущеності дітей криється джерело небезпеки для майбутнього розвитку культури народу.

Залишити коментар

Ще ніхто не залишив коментар. Ви можете бути першим!

Останнi новини

Iнформація