Спортивнi досягнення

Стан фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» за 2016-2017 н.р.

         В ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» на протязі 2016-2017 навчального року постійно велось фізкультурно-оздоровча та спортивна масова робота, в якій активно приймали участь учні училища. На протязі року постійно в позаурочний час працювали:
  • зал спортивних ігор;
  • зал настільного тенісу.
Також протягом 2016-2017 навчального року в училищі по суботах працюють зали для занять спортом для дітей, які мешкають в гуртожитку та дітей сиріт. Під керівництвом  керівника Ф/В Лесковець І.Й.
На протязі 2016-2017 навчального  року в училищі пройшли такі спортивні змагання та спортивно-масові заходи.
Згідно календаря спортивно-масових заходів обласної Спартакіади серед учнів
професійно-технічних навчальних закладів у 2016/2017 н. р. за програмою
обласних щорічних спортивних змагань«СПОРТ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ»
учнівської та студентської молоді Харківської області.
  На підставі  календаря обласних змагань було складено календар училищних змагань та спортивно-масових заходів на 2016-17 н.р.
Протягом року  в позаурочний час проводились першості училища з та спортивно масові заходи:
  • День  Здоров я  з елеметами туризму - 140учнів:
  • Легкоатлетичне багатоборство           - 125 учнів;
  • Козацька наснага                                  -35 учнів;
  • Міні футбол                                          -46 учнів ;
  • Настільний теніс                                  -65 учнів ;
  • Стрітбол                                                -55 учнів;
  • Бадмінтон                                             -56 учнів;
  • Волейбол -                                           -70 учнів
  • Спортивний туризм                           -50учнів;
З учнів що показали  кращі результати в училищних змаганнях формувалась збірна команда для участі в обласних спортивних змаганнях .До складу яких входили представники різних навчальних груп, а саме :
       на участь  в легкоатлетичному багатоборстві
                     від   Харківське вище професійне училище будівництва
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
1
Бобров Сергій
25.12.96
МШ-24
2
Гагін Роман
23.09.96
МШ-24
3
Воронін Юрій
04.09.97
МШ-24
4
Вельма Сергій
25.08.97
МШ-6
5
Ярошенко Сергій
15.01.98
ШМС-5
6
Бих Андрій
05.11.96
ШМС-5
7
Шейко  Віталій
25.02.96
ШМС-5
8
Богданов Евгеній
09.10.99
КК-23
9
Козинкін Сергій
20.02.99
КК-23
10
Макаренко Ярослав
16.03.99
11
Летучий Ярослав
05.05.00
на участь в змаганнях з настільного тенісу  від
 ДПТНЗ   «Харківське вище професійне училище будівництва»
14  грудня  2016 року.
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народ-
ження
Шифр групи
Вид програми
Дозвіл лікаря
/дата, печатка/
1
Козачук Григорій
1997
ШМС-25
2
Ромуз Єгор
1999
КК-32
3
Науменко Євгеній
1999
ШЛП-1
4
Олєйніков Максим
2000
ШЛП-21
5
Трегуб Тетяна
1999
КК-33
6
Олійник Яніна
2000
КК-3
7
Жерліцина Марія
2001
КК-3
на участь у змаганнях зі  «СТРІТБОЛУ»
                  від ДПТНЗ  «Харківське вище професійне училище будівництва»
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
Вид програми
Дозвіл лікаря
/дата, печатка/
1
Кулик Артем
1998
ШМС-25
2
Кіктьов Віталій
1999
МШ-5
3
Жовтий Владислав
1998
КК-43
4
Самсонов Ігор
1999
МШ-5
5
Таран Денис
2001
ШЛП-1
6
Летучий Ярослав
2000
КК-23
7
Зозуля Андрій
2000
ШЛП-21
8
Швецов Ігор
2001
ШЛП-1
9
Костенко Юлія
1999
ШЛП-21
10
Мельничук Олена
1998
КК-43
11
Коваленко Анна
1999
КК-23
12
Олехнович Ірина
2001
КК-3
13
Шоріна Альона
2001
КК-2
14
Акімова Світлана
2000
КК-2
на участь у змаганнях з  «ВОЛЕЙБОЛУ»
                  від ДПТНЗ  «Харківське вище професійне училище будівництва»
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
1
Захаренко Тетьяна
1999
КК-32
2
Кептя     Вікторія
1999
       КК-4
3
Трегуб Тетьяна
1999
КК-33
4
Костенко Юлія
1999
ШЛП-21
5
Мельничук Олена
1997
КК-43
6
Чернобай Анастасия
2001
КК-2
7
Кептя Аліна
2000
КК-3
на участь у змаганнях з  «ПЛАВАННЯ»
                  від ДПТНЗ  «Харківське вище професійне училище будівництва»
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
Вид програми
Дозвіл лікаря
/дата, печатка/
1
Добаєв Максим
1998
ШМС-25
2
Рильцев Богдан
1998
ШЛП-21
3
Швецов Ігор
2001
ШЛП-1
4
ДубровВ ячеслав
2001
КК-2
5
Лустін Дмитро
2001
КК-3
6
Летучий Ярослав
2000
КК-23
7
Зозуля Андрій
2000
ШЛП-21
8
Чапчай Вадим
1998
КК-32
9
Ліпатов  Кірило
1999
КК-32
10
Науменко Євгеній
1999
ЩЛП-1
11
Кузнєцов Сергій
2000
С-22
на участь в змаганнях з туризму
серед ПТНЗ Харківської обл.
           від ДПТН «Харківське вище професійне училище будівництва»
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
Дозвіл лікаря
/дата, печатка/
1
Летучий Ярослав
2000
КК-23
2
Старовойтов  Ярослав
2000
КК-23
3
Нестеренко Владислав
2000
КК-24
4
Зленко Дмитро
2001
ШЛП-1
5
Чухиль Артем
2001
ШЛП-1
6
Швецов Ігорь
2001
ШЛП-1
7
Куценко Віталій
1999
ШЛП-1
8
Удовіченко Олександр
2000
ШЛП-1
9
Науменко Євгеній
1999
ШЛП-1
10
Дубров В’ячеслав
2001
КК-2
                                             Участь Всеукраїнських спортивних іграх
                                                     «Козацька наснага»
                         від   «Харківське вище професійне училище будівництва»
з/п
Прізвище, ім’я
Рік народження
Шифр групи
Дозвіл лікаря
/дата, печатка/
1
Чапчай Вадим
1998
КК-32
2
Ліпатов Кирило
1999
КК-32
3
Філенко Михайло
1999
ШЛП-31
4
Дубров В’ячеслав
2001
КК-2
5
Загоруйка Михайло
2001
КК-2
6
Альніков Олексій
2000
КК-2
7
Щур Микита
2001
КК-3
8
Шевелєв Пилип
1999
КК-4
За результатами змагань в обласній спартакіаді ПТНЗ в 2016-17 навчальному році училище посіло ІІ- місце.
Згідно календаря обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед професійно-технічних навчальних закладів
ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»
 виступало по ІІ групі .
До складу якої входило: 18- ПТНЗ Харківської області  з таких видів спорту та досягло результати:
  • з настільного тенісу                       – 1  місце;
  • легкоатлетичне багатоборство        -5 місце;
  • міні-футбол                                  - 3 місце;
  • стритбол                                        -1 місце; (дівчата);
                                                             -  5 місце;  (юнаки);
            - волейбол                                          - 1 місце; (дівчата);
                                                             3 місце;  (юнаки);
-   плавання                                          -5  місце;
- спортивний туризм                           -4  місце.
Двоє учнів  увійшли до складу збірної команди ПТНЗ Харківської області та прийняли участь у Всеукраїнській спартакіаді ПТНЗ на
яких Харківська обл. посіла:
 ІІІ-місце з футзалу ;
 ІІІ-місце зі стритболу;
  • Гросіцький Микита  КК-4; (Футзал);
  • Костенко Юлія  ШЛП-21;  (Стрітбол);
     В рамках підготовки  збірних команд до участі в обласних змаганнях проводились товариські зустрічі ;
-  ВПУ-6;(міні футбол, стрітбол, настільний теніс, )
 - ЦПТО-2;ЦПТО-3 (настільний теніс, волейбол).
- ПТУ-32; (стрітбол, волейбол).
Протягом року в училищі пройшли спортивно масові заходи:
                                ВЕРЕСЕНЬ .
  • День Здоров'я за участю  групп першого курсу навчання в якому прийняло участь 4 навчальні групи -140 учнів ;
                       Жовтень .
Свято покрова та до свята Захисників України  та 5-х команд першого курсу навчання -35 учнів;
                      ГРУДЕНЬ.
Ну-мо юнаки до Дня Збройних Сил України -75 учнів ,
                        ЛЮТИЙ.
В рамках місячника  ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ  пройшли спортивні змагання  з атлетичної гімнастики та військово прикладної підготовки-95учнів.
      Всього в загально-училищних спортивно-масових заходах за 2016-2017 навчальний рік прийняло участь -642 чоловіко стартів  тобто кожен учень виходив на старт двічи.
Але це не так тому що участь приймали майже одні і ті учні .
І тому кращою групою в спотивному житті училища серед
юнаків стала             група          ШЛП-1;
А кращою групою серед дівчат стала група КК-33-32;
         А згідно участі в спортивному житі навчального закладу кращими спортсменами року стали:  
         ЮНАКИ                                       ДІВЧАТА
Козачук Григорій-ШМС-5              Мельничук  Олена-КК-34
Кіктьов Віталій МШ-5                     Чернобай  Анастасія КК-2
Санін Максим-МШ-26                      Шоріна  Альона    КК-2
Осіпов Максим-МШ-26                    Кептя Аліна             КК-23
Летучий Ярослав-КК-23                   Костенко Юлія        ШЛП-21
Рильцев Богдан-ШЛП-31                  Трегуб Тетяня         КК-23
Ліпатов Кирило  КК-32                     Кептя Вікторія       КК-4
Гросіцький Микита КК-4
Чухіль  Артем    ШЛП-1
Науменко Євгеній ШЛП-1
Куценко Віталій    ШЛП-1
Швецов Ігорь ШЛП-1
ДЯКУЮЧИ ДАНИМ УЧНЯМ УЧИЛИЩЕ ПОСІЛО
                          ІІ-МІСЦЕ
СЕРЕД ПТНЗ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ІІ_ГРУПИ.